showcase backdrop
logo
logo

Grožnjanské mystérium

Sada karet pro odhalení vlivu minulých životů

Balíček 100 karet určený pro práci s karmickými uzly. Diagnostika karmických zátěží. Odblokování hojnosti. Rušení vlivů rodinné karmy. Léčení vztahových potíží vyplývajících z minulosti. Terapie.

Ke stažení: GM: Stará brána GM: Nová brána List s terminologií List na práci s 1 kartou List s výkladem na 5 karet

Knihu Grožnjanské mystérium lze zakoupit od června 2019 také na Amazonu zde.

Kniha obsauje: GM: Starou bránu, GM: Novou bránu, obrazové přílohy - vzory pro osobní práci - diagnostické listy, dále učebnici, kde je vysvětleno jak celé učení uchopit, aby člověk mohl s kartami dobře pracovat.

O knize: Z mnoha stran přijímáme věci, informace a učení mnoha druhů. Vstupují do našeho vnitřního prostoru jako jídlo, které jíme. Pozoruj věci, které bereš do rukou, akceptované informace, myšlenky, kterými se plníš, stejně jako fantazie, o nichž sníš. To vše dohromady obohacuje tvoji duši, tvaruje proud intuice a také pomáhá rozlišovat, stejně jako propouštět nepotřebné. S jakými informacemi, myšlenkami, fantaziemi zlepšíš kvalitu svého života? Ostré oko ti pomůže rozlišit, co je pro tebe dobré. I proto je učebnice Grožnjanského mystéria psána tak, aby se každý čtenář stal Sherlockem Holmesem a tak trochu pátral po smyslu všeho a provětral své šedé mozkové buňky jako Hercule Poirot. Aby nic z toho, co kniha nabízí, člověk nevzal automaticky, ale nad vším přemýšlel – a dával si věci do souvislostí s tím, co už ví, co cítí a vnímá. Naším přáním je, aby každý čtenář pracoval s Grožnjanským mystériem tak,jak je mu to vlastní, a aby vycházel ze svých vlastních závěrů o tom, co Grožnjanské mystérium je a jak ho lze použít ve vlastní praxi. Proto neučím doslovností, ale nevysloveným, nastíněným, ale ne osvětleným. Déšť může napršet do připravené misky, my se jen musíme postarat, aby naše miska nebyla plná či prasklá. Tak, jak procházíme učením Grožnjanského mystéria,se miska našeho vědomí vybrušuje do tvaru, který nám umožní zachytit co nejvíce z tajemství přesahujícího naši inteligentní mysl. Zároveň dobré srdce, všeodpouštějící a milující, sklidí největší dary.Kam nemůže ignorace, úzkoprsost, ale může přijít svěží vánek neposkvrněné mysli, tam může Grožnjanské mystérium osvobodit od tíhy a nastolit rovnováhu.

Components

Component Quantity Photo
{{item.name}} {{item.quantity}} component component

Why buy this?

  • Karty představují jednotlivé karmické uzle
  • Karty jsou zároveň léčivé rezonátory
  • Karty lze použít k výkladům, terapii, ale i léčení

Requirements

30-60
1-99
18+

Vitals

Average Rating 1 reviews
Publish Date May 10, 2019
Edition First
Department Tarot and Oracles
Genre Mystery
Theme Therapy
Setting Past
More Info Grožnjanské mystérium web site

Rajneesh Pranapati

designer logo

Accolades

See It In Action

image slot

Ratings and Reviews

Be the first to review this!
Posted {{review.properties.date_created|timeago}}
Own It Played It Fun Priced Well High Replay Value Well Written Rules Nice Artwork

{{review.properties.review|truncate(review.stash('truncate')||200)}}

Please Sign In to leave a review