showcase backdrop
Padlí andělé logo
Padlí andělé logo

Padlí andělé

Sada 22 karet a průvodce

Requirements

<30
1-2
18+

Description

Při práci s kartami Padlých andělů se člověk navrací ke své vitální životní síle a uvědomuje si, že naplněná láska je věcí vnitřní moudrosti. PADLÍ ANDĚLÉ nás učí dávat tam, kde je to potřeba, a jen tolik, kolik je potřeba. Vyrovnáním energií v karmických vztazích se z těchto vazeb člověk osvobozuje a vztahy pak tvoří lehce a s radostí.

Pomocí této sady karet si můžete udělat pořádek ve svých vztazích. "Padlí andělé" slouží tomu, abyste se navrátili do míst se zablokovanou energií - přizvou vás do léčivého procesu a vy se tak osvobodíte od tíhy nedořešeného vztahu. "Padlí andělé" se tak stanou mocnými pomocníky na vaší životní cestě - pomohou vám nedořešené vztahy urovnat a vy se tak stanete rovnocennými partnery nejen v rámci minulosti, ale také přítomnosti a v časech nadcházejících.

Balíček obsahuje 22 karet a malou knížečku se základním popisem karet. Zakoupením balíčku dostáváte možnost stáhnout si 2 pracovní sešity obsahující další informace k jednotlivým kartám.

První sešit "Padlí andělé - představení jednotlivých andělů"
Druhý sešit "Padlí andělé - průvodce k jednotlivým kartám"

První sešit je kopií malé knížečky, která je obsažena v balíčku karet.

Jednotlivé karty z této sady:
1 Padlý Anděl Jan
2 Padlý Anděl Lukáš
3 Padlý Anděl Antoine
4 Padlý Anděl Damián
5 Padlý Anděl Mirek
6 Padlý Anděl Aleš
7 Padlý Anděl Mark
8 Padlý Anděl Stan
9 Padlý Anděl Garmonbozia
10 Padlý Anděl David
11 Padlý Anděl Míra
12 Padlý Anděl Marínek
13 Padlý Anděl Veno
14 Padlý Anděl Serge
15 Padlý Anděl Dáda
16 Padlý Anděl Máťa
17 Padlý Anděl Benjamin
18 Padlý Anděl Finningan
19 Padlý Anděl Bastian
20 Padlý Anděl Voloďa
21 Padlý Anděl Martin
22 Kolo štěstí

Malá ukázka:

Představení - Padlý anděl Stan
Mám spoustu přátel. Mám svůj vlastní život. Jsem spokojený. Jestli se mnou chceš něco mít do činění, tak mě ber takového, jaký jsem, nesnaž se mě k sobě připoutat, stejně mě nedostaneš. Nemůžeš mě mít. Stejně jako já tebe, to dá rozum. Ale je to těžké, viď? Taky jsem na tom pracoval, neboj. Jen já vím, jaká je cesta k nezávislosti. Nikdo nesliboval, že to bude snadné. Tak proč ti tolik vadí, že žiju tak, jak se mi líbí?

Padlý Anděl Stan ve výkladu
Tento člověk je velmi zvláštní stvoření. Na jednu stranu Vás láká a na druhou stranu vůbec nevíte, jak k němu přistupovat. Ale dokud budete hledat způsob, jak k němu přistoupit, nepřiblížíte se ani o píď. Klíčem k němu je Váš vlastní život, váš vlastní úspěch, vaše vlastní snahy. Teprve až když o něj přestanete mít zájem, teprve až se stanete dostatečně zajímavým, on se na Vás obrátí. Jinak do té doby budete pro něj přítěž, protože od něj tolik očekáváte. Očekáváte, že se vzdá svých přátel jen kvůli Vám. Očekáváte, že se vzdá svých pracovních povinností jen kvůli Vám. Ve výkladu Vám tedy tato karta přináší zklamání, protože situace nedopadla, nemohla jinak dopadnout, podle Vašich očekávání. Zároveň Vás nabádá k tomu, abyste rozvíjeli svůj vlastní život, pravděpodobně nemáte práci, která Vás baví a nejste dostatečně finančně ohodnoceni. Možná nemáte žádnou zájmovou činnost, protože ani sami nevíte, co Vás baví. Přátele sice máte, ale nikdo skutečně nablízku.

Poznámka na konec:
Pokud zde nakupujete poprvé, doporučuji zakoupit dva balíčky karet, vzhledem k ceně poštovného. Druhý balíček pak můžete dát někomu jako dáreček.

Components

Component Quantity Photo
{{item.name}} {{item.quantity}}

Vitals

Average Rating 1 reviews
Publish Date August 21, 2015
Edition First
Department Tarot and Oracles
Tags {{tag.properties.name}}
More Info Padlí andělé web site

Why buy this?

  • Padlí andělé poví, o čem je váš vztah
  • Padlý anděl prozradí, jaký bude váš den
  • Doporučení, jak se spojit s Padlým andělem

Endralon Niuuhalast

designer logo

Accolades

See It In Action

Ratings and Reviews

Be the first to review this!
Posted {{review.properties.date_created|timeago}}
Own It Played It Fun Priced Well High Replay Value Well Written Rules Nice Artwork

{{review.properties.review|truncate(review.stash('truncate')||200)}}

Please Sign In to leave a review
Community Chat